Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 15  Men 300 Meter Dash Senior (42)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Ethan Robertson                  Sarnia North                
  2  Alec Purnell                     Dundas Valle                
  3  Jessie Ofin                      Father Henry                
  4  Richard Johnson                  McKinnon Par                
Section 2  Timed Finals
  1  Chris Rodrigues                  St Marys Ham                
  2  Cameron McLeod                   N.F. Henders                
  3  Osman Mahboob                    Waterloo Mac                
  4  Kevin Jaroslawski                Bishop Ryan                 
Section 3  Timed Finals
  1  Tate Oxley                       McKinnon Par                
  2  Omar Ulloa                       N.F. Henders                
  3  Trayvon Conley                   Father Henry                
  4  Benjamin Urichuck                Sir J A Macd                
Section 4  Timed Finals
  1  Danny Corona                     Francis Libe                
  2  Trejuan Fearon                   Father Henry                
  3  Nathaniel Thompson               Waterloo Mac                
  4  Tomi Toyon                       Niagara Chri                
Section 5  Timed Finals
  1  Kemmar Cain                      Francis Libe                
  2  Justin Casugay                   Father Henry                
  3  Alex Niblock                     Bishop Ryan                 
  4  Lennox Mitten                    McKinnon Par                
Section 6  Timed Finals
  1  Efe Kator                        Father Henry                
  2  Nwajah Elton                     Niagara Chri                
  3  Mitchell Szarko                  McKinnon Par                
  4  Jesse Davis                      Dundas Valle                
Section 7  Timed Finals
  1  Levar Anderson                   Bishop Ryan                 
  2  Joshua Urichuck                  Sir J A Macd                
  3  Nick Myke                        Westmount                   
  4  Richard Lee                      Niagara Chri                
Section 8  Timed Finals
  1  Stephane Nzpa                    Westdale                    
  2  Justus Madott-Solomon            Bishop Ryan                 
  3  Jacob Patten                     Bishop Ryan                 
  4  Justin Garcia                    St Jean de B                
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Abdikani Mahoud                  Sir J A Macd                
  3  Daniel Oluwayomi                 Niagara Chri                
  4  Justin Chiu                      Francis Libe                
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  Colton Mason                     McKinnon Par                
  3  Francis-Kamsi Ajaero             Niagara Chri                
  4  Eric Justason                    Dundas Valle                
Section 11  Timed Finals
  1  Nick Reid                        Westmount                   
  2  Sebastian Krawchenko             Westmount                   
  3  Areeb Khan                       Waterloo Mac                
  4  Paul Ortiz                       Bishop Ryan