Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 16  Women 300 Meter Dash Senior (23)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Maria Paramo                     Niagara Chri                
  2  Kassidy Akposi                   Father Henry                
  3  Jesse Woodsworth                 Dundas Valle                
  4  Vanessa LaVigne                  St Marys Ham                
Section 2  Timed Finals
  1  Shaniel Chambers                 N.F. Henders                
  2  Sydney Turpin                    Dundas Valle                
  3  Molly Giannone                   St Marys Ham                
  4  Kanyanta Makasa                  Niagara Chri                
Section 3  Timed Finals
  1  Aven Blanchard                   McKinnon Par                
  2  Natalia Mielczarek               St Jean de B                
  3  Georgia Temush                   Dundas Valle                
  4  Lindsay Pecyna                   St Jean de B                
Section 4  Timed Finals
  1  Peiyao Wang                      Westdale                    
  2  Jennifer Amegor                  Father Henry                
  3  Shantel Cobbinah                 Father Henry                
  4  Jody-ann Griffiths               Sir J A Macd                
Section 5  Timed Finals
  1  Tessa O'Brien                    St Marys Ham                
  2  Bailey Bovell                    St Marys Ham                
  3  Patrice Johnson-Roach            Father Henry                
  4  Lena Buncic                      St Jean de B                
Section 6  Timed Finals
  1                                                               
  2  Jazzmine Thomas                  McKinnon Par                
  3  Carley Foster                    St Marys Ham                
  4  Zoe Lawrence                     Dundas Valle