Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 17  Men 300 Meter Dash Junior (35)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  O'Neil Chambers                  N.F. Henders                
  2  Leandro Acosta                   Father Henry                
  3  Myles MisenerDaley               Westdale                    
  4  Kayal Palad                      Francis Libe                
Section 2  Timed Finals
  1  Dabira Akinwumi                  Niagara Chri                
  2  Javon Sheriff                    Father Henry                
  3  Lincoln Crookshanks              St Jean de B                
  4  Brendan Zimmerman                Dundas Valle                
Section 3  Timed Finals
  1  Calvin Nguyen                    Father Henry                
  2  Joshua Makwene                   Francis Libe                
  3  McHenry Eluehike                 Father Henry                
  4  Michael Minassian                Waterloo Mac                
Section 4  Timed Finals
  1  Zach Brown                       Sir J A Macd                
  2  Parker Crewson                   Waterloo Mac                
  3  Brian Brempong                   Father Henry                
  4  Luis Hinestroza                  St Marys Ham                
Section 5  Timed Finals
  1  Seth Kember                      Sarnia North                
  2  Grant Shewchuk                   Dundas Valle                
  3  Justin Mendes                    Francis Libe                
  4  Nathanial Kabevac                Bishop Ryan                 
Section 6  Timed Finals
  1  Devon Daigle                     Westmount                   
  2  Kadeem Owens-Humphrey            Francis Libe                
  3  Liam Boatsmith                   Westdale                    
  4  Daniel Ro                        Waterloo Mac                
Section 7  Timed Finals
  1  Brent Tutana                     Francis Libe                
  2  Jason Flores                     N.F. Henders                
  3  Austin Stubbs                    Sir J A Macd                
  4                                                               
Section 8  Timed Finals
  1  Frederick Crisolo                Francis Libe                
  2  Oliver Naruse                    Dundas Valle                
  3  Malcolm Green                    Westdale                    
  4  Nick Taibi                       Bishop Ryan                 
Section 9  Timed Finals
  1  Matt Davies                      Sarnia North                
  2  Sebastian Massoti                Bishop Ryan                 
  3  Scott Justason                   Dundas Valle                
  4  Malik Campbell                   Bishop Ryan