Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 18  Women 300 Meter Dash Junior (34)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Alessandra DiGiuli               Bishop Ryan                 
  2  DeLove Henry                     Father Henry                
  3  Madison Teles-Shakeshaft         St Jean de B                
  4  Tiffany Chueng                   Niagara Chri                
Section 2  Timed Finals
  1  Rowan Watson                     Dundas Valle                
  2  Allison Lewis                    Father Henry                
  3  Dominique Mitchell-Douglas       Father Henry                
  4  Sarah Battrick                   N.F. Henders                
Section 3  Timed Finals
  1  Rowanna Christie                 Father Henry                
  2  Sage Kraftcheck                  Westdale                    
  3  Lisa Iyamu                       Father Henry                
  4  Megan Spengler                   Dundas Valle                
Section 4  Timed Finals
  1  Alyssa Richards                  Bishop Ryan                 
  2  Nala Chambers-Alexander          Father Henry                
  3  Sara Vogel                       Dundas Valle                
  4  Claire Sutherland-Case           Westdale                    
Section 5  Timed Finals
  1  Lauren Patiakas                  Westdale                    
  2  Nia Ebos                         St Marys Ham                
  3  Julianna Callamore               Bishop Ryan                 
  4  Alyssa Hall                      Sarnia North                
Section 6  Timed Finals
  1  Camille Beraldo                  Bishop Ryan                 
  2  Joelle Asare                     Father Henry                
  3  Clara Maximus                    Bishop Ryan                 
  4  August Marques                   St Jean de B                
Section 7  Timed Finals
  1  Jenna Button                     Dundas Valle                
  2  Abbey Dikaitis                   McKinnon Par                
  3  Michelle Hoang                   Father Henry                
  4                                                               
Section 8  Timed Finals
  1  Caroline Maby                    Dundas Valle                
  2  Alyssa Mackenzie                 Bishop Ryan                 
  3  Shunryu Dampilag                 Father Henry                
  4  Lauren Reeves                    Dundas Valle                
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Ena Youn                         Westmount                   
  3  Jessica Hils                     Dundas Valle                
  4  Stephanie Ojelabi                Father Henry