Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 19  Men 300 Meter Dash Midget (34)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Carter Gyori                     Dundas Valle                
  2  Nifaiya Robinson                 Sherwood                    
  3  Kavell Menzies                   Father Henry                
  4  James Lerch                      Westmount                   
Section 2  Timed Finals
  1  Kevin Koshala                    Bishop Ryan                 
  2  Quric Quest                      Father Henry                
  3  Nathan Pineda                    Waterloo Mac                
  4  Jacob Doma                       St Marys Ham                
Section 3  Timed Finals
  1  Jukas Brooks                     Dundas Valle                
  2  Jahvon Hanson                    Father Henry                
  3  Derek Nash                       Dundas Valle                
  4  Gozie Okafor                     Niagara Chri                
Section 4  Timed Finals
  1  Rory Faraquar                    Dundas Valle                
  2  Maxwel Eluehike                  Father Henry                
  3  Daud Rana                        Bishop Ryan                 
  4  Harrison Burkhout                Niagara Chri                
Section 5  Timed Finals
  1  Alex Samontry                    Sir J A Macd                
  2                                                               
  3  Jan Dick                         Westdale                    
  4  Ethan Reid                       Dundas Valle                
Section 6  Timed Finals
  1  Jayrome Martini                  Bishop Ryan                 
  2  DaCosta Trotman                  N.F. Henders                
  3  Andrew Neu                       Westmount                   
  4  Logan Butler                     Dundas Valle                
Section 7  Timed Finals
  1  Ethan Williams                   Waterloo Mac                
  2  Vincent Martin                   Bishop Ryan                 
  3  Henry Tran                       Waterloo Mac                
  4  Simon Zambrano                   St Jean de B                
Section 8  Timed Finals
  1  Jacob Cheng                      Westdale                    
  2  Luca Jones                       Bishop Ryan                 
  3  Diego Ponce                      Bishop Ryan                 
  4  Declan Sutherland-Case           Westdale                    
Section 9  Timed Finals
  1                                                               
  2  Kelvin Luu                       Sir J A Macd                
  3  Lancaster Reid                   Niagara Chri                
  4  Cameron Volek                    Bishop Ryan