Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 20  Women 300 Meter Dash Midget (42)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Sarah Bland                      Westmount                   
  2  Miracle Anderson                 Father Henry                
  3  Tegan Morrison                   Waterloo Mac                
  4  Carolyn Britain                  Dundas Valle                
Section 2  Timed Finals
  1  Samira Mohammadi                 Niagara Chri                
  2  Faith Amoako                     Father Henry                
  3  Taryn Millar                     St Marys Ham                
  4  Heidi Nelson                     Westdale                    
Section 3  Timed Finals
  1  Tia Chan                         Westmount                   
  2  Kimyia Morgan                    Father Henry                
  3  Emma Frketich                    Westmount                   
  4  Jayme Forman                     St Marys Ham                
Section 4  Timed Finals
  1  Shanna Andrew                    Francis Libe                
  2  Callie Vaudry                    St Jean de B                
  3  Kenya Maughn                     Bishop Ryan                 
  4  Rachel Watson                    St Marys Ham                
Section 5  Timed Finals
  1  Leneigh Shirley                  Sarnia North                
  2  Anika Gupta                      Westdale                    
  3  Sirina Ogbeide                   Father Henry                
  4  Alissa Murray                    Bishop Ryan                 
Section 6  Timed Finals
  1  Isabella Borregine               Bishop Ryan                 
  2  Serena Tshikuna                  St Jean de B                
  3  Nadia Asong                      Father Henry                
  4  Melissa Mendez                   Sir J A Macd                
Section 7  Timed Finals
  1  Emily Law                        Dundas Valle                
  2  Maveen Mezgin                    St Jean de B                
  3  Alayna Paolini                   St Jean de B                
  4  Chelsea Opperman                 Sir J A Macd                
Section 8  Timed Finals
  1  Sophie Wilson                    Dundas Valle                
  2  Funmi Oyapero                    Father Henry                
  3  Rachel Moulton                   St Jean de B                
  4  Zoe McCallum                     Waterloo Mac                
Section 9  Timed Finals
  1  Eliana Okonkwo                   Father Henry                
  2  Sue Park                         Westmount                   
  3  Emma Smith                       Dundas Valle                
  4  Rachel Gao                       Niagara Chri                
Section 10  Timed Finals
  1                                                               
  2  Leah Lenin                       Bishop Ryan                 
  3  Beth Cushnie                     Westdale                    
  4  Patrice Temush                   Dundas Valle                
Section 11  Timed Finals
  1                                                               
  2  Regan Berlin                     Dundas Valle                
  3  Michelle Jodhan                  Father Henry                
  4  Paige Micallaf                   St Jean de B