Licensed to Harbour Timing Services - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 2/22/2017 05:45 PM
                           HIG Secondary - 2/24/2017                           
                                Copps Coliseum                                 
                                 Meet Program                                  
 
Event 27  Men 600 Meter Run Midget (25)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Ethan McRoberts                  Waterloo Mac                
  2  Gerrit Oldejans                  Dundas Valle                
  3  Fengchi Wang                     Waterloo Mac                
  4  DaCosta Trotman                  N.F. Henders                
  5  Nicolas Mojica                   Waterloo Mac                
  6  Logan Yates                      Dundas Valle                
  7  Jacob Doma                       St Marys Ham                
  8  Jan Dick                         Westdale                    
  9                                                               
 10                                                               
Section 2  Timed Finals
  1  Josiah Forde                     Niagara Chri                
  2  Brayden Bourgois                 Bishop Ryan                 
  3  Liam Yoell                       Westdale                    
  4  Vincent Martin                   Bishop Ryan                 
  5  Cameron Prosic                   Sir J A Macd                
  6  Josh Johnson                     Bishop Ryan                 
  7  Jacob Dimatteo                   Bishop Ryan                 
  8  Kelvin Luu                       Sir J A Macd                
  9  David Cummings                   Waterloo Mac                
 10                                                               
Section 3  Timed Finals
  1  Declan Sutherland-Case           Westdale                    
  2  Naym Salam                       Sir J A Macd                
  3  Jukas Brooks                     Dundas Valle                
  4  Harrison Burkhout                Niagara Chri                
  5  Ryan Truong                      Sir J A Macd                
  6  Ethan Hossack                    McKinnon Par                
  7  Sebastiyan Uzel                  Francis Libe                
  8  Jayden Heidebrecht               Dundas Valle                
  9                                                               
 10